ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Με μεγάλη συμμετοχή των καθηγητών των σχολείων του Κορυδαλλού που ξεπέρασε κάθε προσδοκία έγιναν οι εκλογές για Δ.Σ. στη Β΄ΕΛΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ (Σχολεία Κορυδαλλού) για το τρέχον σχολικό έτος 2004-2005. Τα αποτελέσματα αναλυτικά.:

Ψήφισαν :

έδρες

Λευκά :

Άκυρα :

Έγκυρα :

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο

Αριστερή Αγωνιστική Παρέμβαση

v Από το Ενιαίο Ψηφοδέλτιο έλαβαν :

Αλεξανδρίδης Λάζαρος 41, Αθανασάκος Θανάσης 59, Βάζος Νίκος 19, Γκότσης Ορέστης 19, Ευστρατίου Σόλων 64, Καλογερόπουλος Νίκος 75, Καραμαργιού Καλλιόπη 27, Κεφάλου Λία 42, Μπαρούμα Μαρία 89, Παναγόπουλος Δημήτρης 43, Πετρουτσάς Τάσος 56, Προυντζόπουλος Ανδρέας 33, Σεραφειμίδης Τρύφων 15, Σερέτης Δημήτης 27, Στεφανίδης Γιώργος 86.

v Από το ψηφοδέλτιο της Αριστερής Αγωνιστικής Παρέμβασης :

Κρανίου Κώστας 9.

v Για την Ελεγκτική Επιτροπή :

Καλυβιώτη Μαρία 63

Μανιατέα Μαρία 74

Φιντάνης Γρηγόρης 63

Συγκρότηση του Δ.Σ.

Συγκροτήθηκε το Δ.Σ. για το τρέχον σχολικό έτος με την παρακάτω σύνθεση :

Πρόεδρος : Μπαρούμα Μαρία

Αντιπρόεδρος : Πετρουτσάς Τάσος

Γ.Γραμματέας : Καλογερόπουλος Νίκος

Ταμίας : Αθανασάκος Θανάσης

Οργ. Γραμματέας : Παναγόπουλος Δημήτρης

Μέλη : Στεφανίδης Γιώργος, Ευστρατίου Σόλων.

Για Το Δ.Σ.

Η Πρόεδρος                                                                                              Ο Γ. Γραμματέας

Μπαρούμα Μαρία                                                                               Καλογερόπουλος Νίκος