ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ Β΄ΕΛΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

Β΄ΕΛΜΕ Πειραιά (Σχολεία Κορυδαλλού)
Σολωμού 2-4 Κορυδαλλός ΤΚ 181-22
Τηλ. :210 ? 4975599
Fax :210 ? 4942545
mail: belmepeiraia@yahoo.
gr

Κορυδαλλός   21/03/2013

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

1.   Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου της Β ΈΛΜΕ Πειραιά στις 15-03-2013 ημέρα Παρασκευή συναντήθηκαν με μεγάλη ομάδα Σχολικών Συμβούλων στα γραφεία τους στον Πειραιά. Η συνάντηση ήταν προγραμματισμένη με σκοπό την ενημέρωση και συζήτηση όσον αφορά στις θέσεις της ΟΛΜΕ για την «αξιολόγηση» των Εκπαιδευτικών. Η συζήτηση έγινε σε πολύ θετικό κλίμα.

2.   Καλούμε τους Διευθυντές των σχολικών μονάδων της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Κορυδαλλού, σε συνάντηση στις 28 ? 03 ? 2013 ημέρα Πέμπτη και ώρα 13.30 στην αίθουσα του Συλλόγου Εκπαιδευτικών του 5ου ΓΕΛ Κορυδαλλού.